Sohbet

için 7/24 saat açık cafe!
Facebook İletişim Hakkımızda Gizlilik Facebook Sohbetcafe
Hakkı Gül
Adıyaman
Seni çok seviyorum özgem, seninle sohbet etmeyi çok özledim :(
Nescafe yeni 10 Volkswagen Tiguan çekilişi
Nescafe yeni 10 Volkswagen Tiguan çekilişi
Nescafe çekilişlere doymuyor Bmw 1.16i den sonra yeni bir çekilişle karşımıza çıkan nescafe bu sefer Volkswagen tiguan hediye ediyor. Nescafe paketleri içerisinde yer alan kodları göndererek katılacağınız yarışma sonucunda 10 adet Volkswagen tiguan dan 1 adet kazanma şansına sahip olacaksınız. Bunun için yapmanız gereken tek şey çıkan kodu nestcafe.com.tr adresinden veya adınızı soyadınızı ve adresinizi kelime aralarında birer boşluk bırakarak yazıp tüm operatörlerden 3222‘ye göndermek. Örnek gönderim : T1A2N3S4U5 Gürcan Tansu Ayçiçek Merzifon cad. NO:84 Merzifon-Amasya Unutmayın son katılım 30 mart 2012. Çekiliş sonuçları : Sitemiz üzerinden yayınlanacaktır tarih : 17 nisan 2012 Sizde 2012 model Volkswagen Tiguan 1.4 TSI 122 PS sahibi olabilirsiniz bol şans.
Facebook
Yorum Yap
Adınız Soyadınız :
Email Adresiniz :
Yorumunuz :
  • Hakaret ve argo içerikli mesajlar yazmak
  • T.C Anayasa kurallarına aykırı materyalar yayınlamak
  • Relam içerikli yazılar yazmak yasaktır.
  • Kuralları okudum ve kabül ediyorum.
Adınız
02.05.2012
Bob Smith,You must be one of those HON- da or other Japanees Junk cars.. Whats the matter with you? VW jetta Tdi, which we own, get 52mpg on the Hwy? How about yours? Talk about ugly the afore menetonid Jap cars are Butt Ugly..Sincerely, try a Tdi, It's not listed as a Hydred but, it does better then one. And it goes like heck and don't have to plug it in at night..
özcan
16.04.2012
walla benim derdim dünyadan büyük!! amacım bu şahane lüks arabayı kazanmak değil,para kazanmak...! Yani arabayı paraya çevirecem.. çok borcum var..çoluk çocuk perişan gibi,.......eğer bana bu araba bi çıkarsa çoluk çocuk YAŞADIK..!!
cebrail
16.04.2012
wallaha ben çoook gönderdim bana çıkarsada arabaya gözüm gibi bakacam...
mahmut
20.01.2012
Diger cekiliste o kadar cok gondermistim ama yedege bile. Dusemedim. Bu sefer dahada cok gonderecegim bakalim ne olacak .

Sohbetcafe

Türkiye'nin Sohbet Ağı 13 yaşında
Valid XHTML Kontrol Css Validator Rss Google inc.